onvo ovds001 dikey şarjlı süpürge yorumları

Ovdss01 ONVO Dikey Süpürge

Ovdss01 LED Işıklı ONVO Dikey Şarjlı Süpürgenin Faydalarını Maksimuma Çıkarmak

ONVO markası airfry, televizyon, scooter gibi bir çok elektronik ürün üretmeye devam eden yerli bir firmadır. onvo dikey süpürge a101 marketlerinde dönemsel olarak satılan bir modeldir. Ev temizliği teknolojisine de adım atan firma Ovdss01 model dikey süpürgesiyle vitrinlerde yerini alıyor. Çok yönlü ve kullanıcı dostu bu süpürge uygun fiyatıyla da dikkat çekmektedir. Bu yazımızda ONVO dikey süpürge ovdss01 özelliklerini ve faydalarını konuşacağız.

ONVO Ovdss01 kutu içeriği ve kurulumu

İlk kurulum: ONVO dikey süpürge modelinizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için öncelikle onu doğru bir şekilde kurmaktır. Kullanım kılavuzu ve kurulum talimatlarına detaylı bir şekilde göz attığınızdan emin olun.

onvo ovdss01 dikey şarjlı süpürge

Ana bileşenler:

  • LED aydınlatmalı motorlu força
  • Uzatma borusu
  • Koltuk perde temizleme başlığı
  • 0,8 litre toz haznesi
  • Dar alan temizleme başlığı

Kurulum talimatları:

  • Uzatma tüpünü ana üniteye yerine oturana kadar takın.
  • Motorlu fırça başlığını uzatma borunun ucuna bağlayın.
  • Temizlik göreviniz için gerekli olan ek nozulları veya aksesuarları takın

İlk Şarj: Süpürgeyi ilk kez kullanmadan önce tamamen şarj olduğundan emin olun. En az 4 saat şarj olmasına izin verin

3 Kademeli Dijital Hız Göstergesi: Süpürgenizin hızını ihtiyacınıza göre ayarlayın. 3 farklı hız kademesi ile temizlik gücünüzü kontrol edin. Süpürdüğünüz zemine göre motor gücü ayarlanır.
LED Aydınlatmalı Motorlu Fırça: Fırça başlığına yerleştirilmiş olan LED ışıklar, karanlık köşeleri ve mobilyaların altını aydınlatarak hiçbir kirli yer atlamamanızı sağlar.
Dijital Şarj Seviyesi Göstergesi: Süpürgenizin pil durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz. Dijital gösterge şarjın ne kadar kaldığı hakkında size bilgi verir.
0,8 Litre Büyük Toz Haznesi: Bir çok farklı rakibine göre büyük sayılabilecek toz haznesi sayesinde daha az sıklıkta boşaltma ihtiyacı duyarsınız. Bu da temizlik sürenizi artırır.
2200 mAh Güçlü Lityum Batarya: Güçlü ve uzun ömürlü lityum batarya, süpürgenizin uzun süre kesintisiz çalışmasını sağlar.
BLDC Uzun Ömürlü Sessiz Yüksek Teknoloji Motor: Sessiz çalışma özelliği ile güçlü performans sunan BLDC motor, uzun ömürlü kullanım sağlar.
Fırçasız BLDC Motor Nedir? BLDC (Fırçasız DC) motor nedir? – diyot.net nedir ?
Dar Alan Temizleme Başlığı: Dar ve ulaşılması zor alanları kolayca temizlemek için tasarlanmış özel başlık.
Koltuk Perde Temizleme Başlığı: Koltuklar ve perdeler gibi hassas yüzeyleri etkili bir şekilde temizleyen başlık.
Turbo Süpürücü: Yoğun temizlik gerektiren alanlar için ekstra güçlü emiş sağlayan turbo süpürücü başlık.

Farklı Temizlik Görevleri İçin Kullanma

Sert Zeminler ve Halılar: Farklı temizlik modları arasında geçiş yaparak temizlediğiniz yüzeye göre emiş gücünü ayarlayın. Sert zeminler için standart modu, halılar için derinlemesine temizlik sağlayan yüksek güçlü modu kullanabilirsiniz.
Evcil Hayvan Tüylerini Temizleme: Motorlu fırça başlığı, halılar, mobilyalar ve yataklardan evcil hayvan tüylerini temizlemek için döşeme aracını kullanın. Evcil Hayvan Sahipleri İçin En İyi Dikey Süpürge Modelleri
Toz Alma ve Detay Temizliği: Raflar, panjurlar ve abajurlar gibi hassas yüzeyler için toz fırçasını kullanın. Dar alanlar için ince başlık aracı işinize yarayacaktır. Örneğin kanepe yastıkları arasındaki ve süpürgeliklerin yanındaki boşlukları bu fırça başlıkla temizleyebilirsiniz.
Araba Temizliği: Kablosuz oluşundan dolayı ve çok yönlü aksesuara sahip Onvo dikey süpürge ile araçlarınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Dar alanları ve arabanın konsolu ve koltuklarını dar alan temizleme başlığı ile rahatça temizleyebilirsiniz.

Bakım ve İpuçları

Düzenli Temizlik: En iyi performansı korumak için her kullanımdan sonra toz haznesini boşaltmanız gerekir. Bunun yanında filtreleri düzenli olarak temizlemelisiniz. Filtreleri bol su ile iyice yıkayın. Kullanmadan önce iyice kuruduğundan emin olun.
Pil Bakımı: Pilin tamamen bitmesine izin vermeyin. Pil seviyesi %20 kaldığında şarj etmek daha iyi bir pil ömrü sunabilir.
Saklama: Süpürgenizi ve aksesuarlarını serin ve kuru bir yerde saklayın. Süpürgenin dik durmasını ve kullanıma hazır olmasını sağlamak için bir şarj standı kullanabilirsiniz.

Yaygın Sorunların Giderilmesi

Emiş Kaybı: Her türlü süpürge modelinde olabileceği gibi zamanla emiş kaybının olduğunu hissetmeye başlayabilirsiniz. Emiş gücü kaybı gözlemlerseniz, fırça başlığı, uzatma borusu ve toz haznesinde tıkanıklık olup olmadığını kontrol edin. Filtrelerin temizliğinden emin olun. Ayrıca bazı durumlarda yıpranmış filtreleri değiştirmek gerekebilir. Tüm bunların haricinde sorun devam ediyorsa yetkili bir servise danışmayı düşünebilirsiniz.
Pil Şarj Olmuyor: Pilin doğru takıldığından, elektriğin doğru sağlandığından emin olun. Hasar görmüş, zedelenmiş bir pili kesinlikle kullanmayın.
Fırça Başlığı Dönmüyor: Fırça başlığını çıkarın ve dolanmış saç veya kalıntıları kontrol edin. Fırçayı iyice temizleyin ve yeniden takın.

ONVO Ovdss01 Kullanıcı Yorumları

Ürünün satıldığı bir çok pazar yerinde kullanıcıların büyük bölümü bu süpürgenin çok kullanışlı olduğuna değinmişlerdir. onvo dikey şarjlı süpürge yorum hakkında fikir sahibi olmak istersek; Hafif ve uygun fiyatlı oluşu süpürgenin tercih edilmesini sağladığını görüyoruz. Onvo süpürgenin hafif olduğunu iyi bir temizleme kapasitesi olduğu için çok memnun olan bir çok kullanıcı yorumu göze çarpıyor. Olumsuz yorumların çoğu şarjının çok çabuk bitmesi yönünde.

Özetleyecek olursak;

onvo ovdss01 şarjlı dikey süpürge, ev temizliği için çok büyük beklentileri olmayan, uygun fiyatlı bir süpürge için ödeme yapmaya karar vermiş kullanıcılar için ideal bir ürün olabilir. Özelliklerini göz gezdirerek bu ürünü almaya karar verebilirsiniz. Hafifliği, geniş toz haznesi ve motorlu turbo başlığı gibi öne çıkan özellikleriyle ONVO dikey süpürge gayet optimal bir elektronik ürün gibi duruyor.

ONVO dikey süpürge özellikleri nelerdir?
3 kademeli hız göstergesi
0,8 litre toz haznesi
220W motor gücü
BLDC uzun ömürlü sessiz motor
Turbo süpürücü başlık
2200 mAh güçlü lityum batarya

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir