philips dikey süpürge XW9383/01

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge – XW9383/01

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge Özellikleri

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge, kullanıcılarını yüksek performanslı ıslak süpürme deneyimi sunmak için tasarlanan bir üründür. Hem ıslak hem de kuru zeminleri temizleyebilen bu süpürge, güçlü performansıyla dikkat çekmektedir.

Bu dik süpürge modeli, PHILIPS XW9383/01 modelidir. Hibrit güç motoru ()HPM) Güçlü bir motor ve özel olarak tasarlanmış fırça başlıkları sayesinde etkili bir temizlik deneyimi sunar. Üstelik kablosuz ve şarj edilebilir olmasıyla da kullanımı son derece pratiktir.

Süpürge, ıslak temizlik için kullanılan mop özelliğiyle de başarılıdır. Yüzeylere su püskürterek lekeleri kolayca çıkarabilir ve temizlik sürecini hızlandırabilir. Mop başlığı, hijyenik bir temizlik sağlar ve zemini parlak bir şekilde temizler. 3 aşamalı siklonik hareket eden filtre sistemine sahiptir.

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge Teknik Özellikleri

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge, ev temizliğini kolaylaştıran ve hızlandıran bir süpürge modelidir. Bu ürünün teknik özellikleri sayesinde kullanıcılar, daha etkili bir temizlik deneyimi yaşayabilirler. Philips XW9383/01 modeli, güçlü bir motor ve hızlı dönüş yapabilen fırça başlığıyla donatılmıştır.

Bu süpürge modeli, hem ıslak hem de kuru temizlik yapabilme özelliğine sahiptir. Islak temizlikte, su haznesi içerisine doldurulan suyu kullanarak zeminleri temizler. Kuru temizlikte ise toz haznesi kullanılarak toz ve kirler emilir. Temiz su haznesi kapasitesi 450 ml. Kirli su haznesi kapasitesi 400 ml.dir. Ayrıca, süpürge üzerinde bulunan mop başlığı sayesinde zeminlerde derinlemesine temizlik yapabilirsiniz.

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge, kablosuz bir şekilde çalışabilme özelliğine de sahiptir. Bu sayede kullanıcılar, hareket kabiliyetlerini artırarak daha kolay ve hızlı bir şekilde temizlik yapabilirler. Şarjlı olması ise süpürgeyi her zaman kullanıma hazır hale getirir. Normal modda 45 dakika temizlik süresi sunmaktadır.

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge En Dikkat Çekici Yanları

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge, pil başına 185 m²’ye kadar alanı temizlemeye yetecek kadar çalışır. Bu süpürge, hem ıslak hem de kuru yüzeyleri temizleyebilme özelliği sayesinde oldukça pratiktir. Ayrıca, üstün performansı ve kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeker.

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge, güçlü ve etkili bir temizlik sağlar. Özellikle zorlu lekeleri kolayca temizleyebilme özelliği ile ön plana çıkar. Bu süpürge, Philips’in gelişmiş teknolojisi sayesinde kullanıcılarına yüksek performans sunar.

Bu süpürge, Philips XW9383/01 modelidir. Dikey şekilde tasarlanmış olan cihaz, kullanımı kolay ve ergonomiktir. Hafif yapısıyla kolayca taşınabilir ve her türlü yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir. Dijital LCD akıllı ekranı sayesinde, tüm bilgileri temizlik esnasında ve sonrasında takip edebilirsiniz. LCD ekranı kullanarak, pil gücü durumu, temizleme modları, bakım desteği ve daha fazlası hakkında eş zamanlı bilgi elde edebilirsiniz.

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge Kullanıcı Yorumları

Philips Aqua Trio XW9383/01, kullanıcılar tarafından oldukça olumlu yorumlar alan bir dik süpürge modelidir. Islak, kuru ve mop fonksiyonlarıyla ev temizliğine pratiklik kazandıran bu ürün, kullanıcılar tarafından çeşitli özellikleri nedeniyle tercih edilmektedir.

Birçok kullanıcı, Philips Aqua Trio’nun güçlü emiş gücü sayesinde zorlu lekeleri ve kirleri kolayca temizleyebildiğini belirtmektedir. Ayrıca, ıslak temizlik yapabilme özelliği sayesinde yerleri hem süpürüp hem de moplayarak hijyenik bir temizlik sağladığına dikkat çekmektedir.

Philips Aqua Trio’nun kablosuz ve şarj edilebilir olması da kullanıcılar tarafından olumlu bir özellik olarak değerlendirilmektedir. Bu sayede, kablo takma ve çıkarma derdinden kurtulan kullanıcılar, evlerini rahatlıkla temizleyebilmektedirler. Ayrıca, ürünün hafif olması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge Kutu İçeriği

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge, ev temizliği konusunda oldukça pratik ve kullanışlı bir cihazdır. Bu ürün sayesinde hem mop hem de süpürge ihtiyacınızı tek bir cihazla karşılayabilirsiniz. Peki, Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge’nin kutu içeriği nelerdir?

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge’nin kutu içeriği oldukça zengindir. Kutu içerisinde PHILIPS XW9383/01 modeli dikey süpürge, şarj ünitesi, mop aparatı, temizlik bezi, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara sahip olabilir ve hemen temizlik işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Philips Aqua Trio 3’ü 1 Arada Islak – Kuru – Moplu Şarjlı ve Kablosuz Dik Süpürge’nin kutu içeriğinde öne çıkan en dikkat çekici parça ise PHILIPS XW9383/01 modeli dikey süpürgedir. Bu süpürge, 3’ü 1 arada özelliği sayesinde hem tozları süpürgeleyebilir hem de ıslak zeminleri temizleyebilir. Ayrıca kablosuz ve şarjlı olması sayesinde hareket özgürlüğü sağlar ve kullanımı oldukça kolaydır. İhtiyaç duyduğunuz her anda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Standart başlıklar

  • AquaSpin başlığı
  • LED başlık

Dahili aksesuarlar

  • Temizlik sonrası ve depolama istasyonu
  • Mini Turbo fırça
  • Uzun aralık başlığı,
  • Temizleme fırçası
  • Duvara montaj aparatı
  • Parke Temizleyici

Daha fazla bilgi için: AquaTrio Cordless Kablosuz Islak-Kuru Elektrikli Süpürge 9000 Serisi XW9383/01 | Philips

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir